• Príslušníci policajného zboru a psovodi v našej materskej škole.

• 9. 11. 2022
          • Dnešné jesenné dopoludnie sme strávili v  našej materskej škole príjemne a zaujímavo. Navštívili nás  policajti a členovia oddelenia služobnej kynológie .
            Policajti  prezentáciou na interaktívnej tabuli priblížili deťom  svoju prácu na cestách , názorne poukazovali, aké pomôcky používajú. Deti mali radosť, pretože si mohli tieto pomôcky prezrieť zblízka  a vyskúšať. Formou zážitkového učenia sa dozvedeli veľa zaujímavého a užitočného o práci policajtov.
            Kynológovia  oboznámili deti s činnosťou polície prostredníctvom kynologickej skupiny policajtov. Deti zaujali služobné psy, ktoré predviedli ukážky cvikov poslušnosti a zadržanie páchateľa.

Ďakujeme pánom  policajtom  za návštevu, poučný výklad a tešíme sa na ďalšie stretnutie.